Antalya Alanya Türkler Beldesinde Denize Sıfır 218 Dönüm OTEL ARSASI

Satılık Turistik İmarlı Arsa 186,850,000 TL 218,000 m²

Antalya / Alanya / Türkler Bld.

alanya

Arsamız Alanya ilçesine bağlı olan Türkler Beldesindedir. Bu şirin belde bugün, Akdenizde örnek bir belde olmanın ve olağanüstü tabii güzellikleri bağrında bulundurmanın haklı gururunu yaşıyor. Gelişime açık olan Beldede her yıl yeni turizm tesisleri yapılmakta olup gelişimini sürdürmektedir.

Ülkemizin en güzel sahil bandına sahip olan Türkler sahili, son derece temiz ve bakir olup Akdeniz'in en çok Mavi Bayrak'lı beldesidir. Beldenin ortalama 10 km sahili vardır. Arsamız turizm imarlı olup, tapusu mevcuttur.

Arsamızın 138 dönümü denize sıfır diğer geriye kalan 80 dönümü de yolun üzerindedir. Yani arsamız toplamda 218 dönüme sahiptir. 5 Yıldızlı muhteşem bir otel arazisidir. Yatırımlık düşünenlere de bulunmaz bir fırsattır! Fiyatta pazarlık payımız vardır. Firmamızın aracı olduğu satışlarda arsa sahibi ile alıcı tanıştırılır ve pazarlıklarını birlikte yapmaları sağlanır. 
Kayıt No : 5975

Ana Bilgi

Tapu DurumuMüstakil Parsel
Kat KarşılığıHayır
Krediye UygunEvet
Metrekare Birim fiyati133 €

Konum

Denize sıfır
Deniz Manzaralı
Doğa Manzaralı
Yola Yakin

Alt Yapı

Elektrik hattı
Su Hattı
Telefon Hattı
Yolu Açılmış

Antalya Alanya Türkler Beldesinde Denize Sıfır 218 Dönüm OTEL ARSASI / Yorumlar

Emlak 2
Gayrimenkul Danışmanı
Antalya Şeref SAĞLAM EMLAK
Öğretmen Evleri Mh. Atatürk Bulvarı No: 92 Utku Apt. Kat:1
Konyaaltı / Arapsuyu
07070 Antalya
+90 242-229 30 00
HEPSİNİ ARA - GÜVENLE ARIYORUZ Satılık Arsa Turistik İmarlı Antalya Alanya Türkler Beldesinde Denize Sıfır 218 Dönüm OTEL ARSASI Antalya Alanya Alanya Türkler Bld. 186,850,000 TL Deniz Gören Tatil Emlakları Doğa ve Dağ Problemsiz HEPSİNİ ARA - GÜVENLE ARIYORUZ,,antalya,alanya,turkler,beldesinde,denize,sifir,218,donum,otel,arsasi,antalya,alanya,alanya,turkler,bld,arsa,turistik,imarli,satilik,deniz,goren,tatil,emlaklari,doga,ve,dag,problemsiz, HEPSİNİ ARA - GÜVENLE ARIYORUZ Antalya Alanya Türkler Beldesinde Denize Sıfır 218 Dönüm OTEL ARSASI Antalya Alanya Alanya Türkler Bld. Arsa Turistik İmarlı Satılık Deniz Gören Tatil Emlakları Doğa ve Dağ Problemsiz